a
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilisrsiniz.
Instagram Feed
Follow Us

Düğün

aaa

Her düğün, her organizasyon kendi içinde bir proje bize göre. Wevent olarak düğün ve organizasyonlarınızı mekana göre en ince ayrıntılarına kadar 3D olarak tasarlıyarak size sunuyoruz.

Bodrum veya Göcek, Ayvalık veya Çeşme, Kapadokya veya Kars, Afrika’nın bozkırları veya Avrupa’nın Şatoları, Güney Amerika’nın dağları veya Maldivler’in beyaz kumsalları… Nerede, nasıl, ne zaman “Evet!” demek isterseniz biz oradayız.

Önceliğiniz davetlileri mutlu etmek mi yoksa kendi mutluluğunuz mu?  Sıkılmak mı yoksa doyasıya eğlenmek mi? Sizi yoracak işlerin peşinden koşmayın. Bize inanın… Gelin, kendinizi en iyi hissedebileceğiniz partinizi birlikte tasarlıyalım. Çünkü sadece bir akşamınız var ve tekrarı yok!

Save The Date & Davetiye ve Diğer Dökümanlar

Save The Date kopyala

Evlenmeye karar verdikten sonra ilk atılacak adım tarihi belirlemek ve bunu Save The Date ile davetlilerinize bildirmek olmalı. Sizlere hem tarih seçiminizde yardımcı oluyoruz hem’de Save The Date’i hazırlayıp davetli listenize ulaştırıyoruz. Katılım onayı gelen davetlilere davetiye gönderimi yine tarafımızdan yapılıyor ve masa numaraları, vestiyer numaraları, mekan haritası gibi farkli bir çok doküman temaya uygun bir şekilde özel olarak dizayn ediliyor.

Mekanın belirlenmesi

iyeeemage001

Mekanların da tıpkı insanlar gibi kişilikleri ve ayırt edici özellikleri olduğuna inanıyoruz.

Tüm dünyada hayalinizdeki organizasyonu yapabileceğiniz en doğu mekanı bulmak ve bu mekanlara sizlerin ruhlarını yansıtmak için çalışıyoruz… Bu mekan ister bir ormandaki piknik masası, isterse İngilterede’ki bir şato olsun… İşin içine ruh girince o mekan tüm ayrıntılarında sizi yaşıyor, yaşatıyor.Hangi mevsimde, hangi şehirde evleneceğiniz ve davetli sayınıza göre mekan seçimi yapmak önemli. Mekan, evininizin bahçesi olabileceği gibi, bir köy meydanı, bir kumsal veya bir bağ da olabilir. İstanbul Boğazı’ndaki yalılar, Bodrum’un beach otelleri veya Fransanın şatoları… Hepsi evlenecek çiftlere ev sahiplği yapabilmekte.

Tema

22

Gecenin temasının belirlenerek hangi renklerin hakim olacağına karar verip,  mevsim çiçeklerinin seçimi yapılıyor. Mekan ve masa üstü süslemesi bu için en zevli kısmı..

Dj ve, veya Canlı Müzik

Charismatic,Disc,Jockey,At,The,Turntable

Gece boyunca sadece tek bir DJ ile çok iyi eğlenebileceğiniz gibi, canlı müzik grupları, dans grupları veya özel koreografili sürpriz organizasyonlar da yapmak mümkün. Unutmayın! Tema ve zevklerinize uygun müzik, organizasyon eğlencesinin kilit faktör

Ses ve ışık sistemi

k-e1501341831896

Mekan ve gecenin eğlence programına göre ses ve ışık organizasyonu yapılmalı. Örneğin lazer Işık gösterisi ve özel aydınlatmalar ile geceye farklı renkler katar.

3D Tasarım

PHOTO-2018-08-25-22-36-17

Estetik, kaliteli ve gerçekçi görseller ile hayalinizdeki masa, düğün, partiyi istediğiniz mekana göre 3D tasarlayıp beğeninize sunuyoruz. Yapacağımız 3D tasarımlarla düğününüzü önceden en ince ayrıntılarınla canlı gibi yaşayabileceksiniz.

Gelinlik seçimi, Gelin Saçı ve Makyajı

Morning,Of,The,Bride,When,She,Wears,A,Beautiful,Dress,

Gecenin en özel kişisi olacak gelinlerimize istediği taktirde gelinlik seçimi, saç ve makyaj için styling hizmeti verebilmekteyiz.

Fotograf ve Video Çekimi

Charming,Bride,And,Groom,Posing,With,A,Frame,For,Their

Gecenin olmazsa olmazlarından. Yıllar geçse bile defalarca bakıp hatırlanacak binlerce fotoğraf karesi ve dakikalar süren videoların değeri paha biçilmez.

Pasta

Wedding,Cake,In,Rustic,Style

Gecenin olmazsa olmazlarından. Yıllar geçse bile defalarca bakıp hatırlanacak binlerce fotoğraf karesi ve dakikalar süren videoların değeri paha biçilmez.

Catering hizmetleri

Food,Was,Prepared,For,The,Wedding,Dinner.

Yemek servisi organizasyonun yapılacağı mekan tarafından sağlanmadığı taktirde, catering servisi ve menü için size farklı bütçelerde alternatifler sunabiliriz.

Bar hizmetleri

Cocktails,Drinks,On,The,Bar

Düğününüzde iyi bir içki servisi yapılmasını isterseniz özel kokteylleri ile barmen ve garsonlarımızı özellikle tavsiye ederiz.

Nikah Şekeri

Nikah Şekeri

Çikolata, şeker, lokum, fide, çiçek, bileklik gibi farklı bir çok alternatif ürün ile yaratıcılığımızı davetlilerinizle buluşturuyoruz.

Gelin ve Yaka Çiçeği

Gelin Çiçeği

Bir gelinin en özel aksesuarı gelin çiçeğidir. Düğün temanıza uygun en özel mevsim çiçekleriyle donatılmış bu aksesuarınızı da sizin için tasarlıyoruz.

After Party

Fun,Dance,Party,At,Nightclub,After,Wedding,Reception,,Guests,And

Düğün alanı veya farklı bir mekanda, düğününüzü unutulmaz bir after party ile tamamlamanız için ekibimiz sizlerle beraber olmaya devam ediyor.

Davetli Takip Sistemi

Guest,List,With,Small,Roses,Covered

Davetli listenizi ve kontak bilgilerini bize vermeniz yeterli. Özel yazılımız olan sistem ile tüm davetlilere önce “Save The Date” daha sonra da davetiye gönderilip LCV leri alıyoruz ve size aralıklarla durum hakkında bilgi veriyoruz. Sistem üzerinden belirlediğimiz masa oturum düzenlerinden sonra davetlilere, düğün gününden bir kaç gün önceden masa düzeni bilgisi, masa numarası ve aktarılması gereken bilgiler varsa SMS yoluyla gönderiyoruz.  Ayrıca isteyen müşterilerimiz için kapıda QR kodlu güvenlik giriş sistemimizde mevcuttur.

Concierge Hizmeti

Concierge,Service,Counter,Of,Hotel,,Restaurant,Or,Apartment's,Front,Desk

Şehir dışı ve farklı ülkelerde yaptığımız destinasyon düğünlerinde sizlerin ve davetlilerinizin her ihtiyacında Concierge servisimiz ile yanındayız. Misafirleriniz gidilecek destinasyon için vize, uçak bileti, otel, transfer, araç kiralama, restoran rezervasyonu, kuaför organizayonu gibi ihtiyaç duydukları her konuda concierge ekibimizi arayabilirler. Düğünün yapılacağı mekana yakın otelleri ve restoranları önceden tespit edip ve özel fiyatlar alıp misafirlerinize sunuyoruz. Tüm misafirler concirge servisimize telefon veya Whatsapp aracılığıyla ulaşabiliyorlar. Düğünün kapasitesine ve mekana göre gerek görülürse misafirlerin kaldığı otellere concierge desklerimizi kurup, görevli arkadaşlarımızın misafirlerinize yardımcı olmalarını sağlıyoruz. Geçmiş yıllarda yaptığımız düğünlerde concierge servisimiz smokin kiralamadan çocuk bakıcılığına, kuru temizlemeden acil terzi bulmaya kadar bir çok konuda hizmet vermiştir.

Yabancı misafirleriniz için concierge servisimiz İngilizce olarak da verilebilmektedir.

Balayı Organizasyonları

Balayı

İste yeni hayatınızın başlangıcı. Nasıl bir balayı isterseniz yaklaşık 30 yıllık turizm geçmişimiz ve dünyada gördüğümüz 38 ülke deneyimimizle balayı alternatiflerimiz sınırsız. Kimi çiftimiz Maldivler’de beyaz kumsaları ve masmavi okyanusu tercih ediyor kimi çiftimiz ise Tibet’de Everest’i izlemeyi. Sizin tercihiniz ne olur… Avrupa’da aşıklar şehri olan bilinen Paris mi , Romantik şehir Roma mı, Afrika’nın uçsuz bucaksız sarı kuru çalılıklarında safari mi, yoksa kıpkırmızı kum tepeleri mi? Sokaklarda dans etmek için Küba’ya ne dersiniz? Veya Arjantin’de Tango.. Bulutların üstündeki şehir Cusco insanin ayaklarını yerden kesiyor. Pirinç tarlaları ve rengarenk hayatları ile Vietnam’ı bisiklet ile dolaşmak da ayrı bir keyif… Veee tabii zeytin dalı kokulu Ege….

Diğer Hizmetler

Closeup,Of,Valet,Parking,-,Stop,Here,Sign.,Shallow,Focus

İsteğiniz üzerine Photo Booth, Jeneratör, Seyyar Wc, Vestiyer, Güvenlik, Vale, Barmen, Garson ayarlamaları yapabilmekteyiz.