a
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilisrsiniz.
Instagram Feed
Follow Us

Hakkımızda

logo_smaSSll

BİZ KİMİZ

Wevent Türkiye ve tüm dünyada uluslararası düğün, davet, ve kutlamalar yapan bir firmadır.

2011 yılında , çeyrek asırlık turizm kariyeri sonrasında Sema Kütükoğlu tarafından kurulan Travel Desk’in amacı yıllardır çalıştığı müşterilerine daha kaliteli, daha özgür ve daha girişimci hizmet vermekti. Bu ilkeleri benimseyerek yapılan turlardaki özel yemek ve gece organizasyonları, önce doğum günü sonrasında da düğün organizasyon taleplerini getirdi. Yapılan düğünlerin büyük bir kısmı Istanbul dışı olunca Travel Desk, düğün organizasyonu ve seyahat hizmetlerini birleştirerek destinasyon düğünlerinin aranan ismi olmuştur. Bugüne kadar Türkiye ve yurt dışındaki destinasyonlarda doğum günü, düğün, evlilik yıldönümü, nikah yenileme gibi bir çok organizasyona imza atmıştır.

Şirket kurucusu Sema Kütükoğlu’nun girişimci ruhu ve hiç tükenmek bilmeyen enerjisi bu başarının mimarı olsa da, küçük büyük demeden müşterilerinin görüşleri ve talepleri onun için çok değerli olmuştur. Talepler, gözlemler, yaşanan tecrübeler, yeni fikirler ve bakış açıları getirmiştir. Çoğunlukla Afrika, Güney Amerika ve Uzakdoğu ülkeleri olan yaklaşık kırka yakın ülkede bulunan Sema Kütükoğlu onun için çok değerli ve yıllardır birlikte çalıştığı ekibiyle birlikte pandemi sürecini bir fırsata çevirmek için düğün ve organizasyon işlerini “Wevent” markası altına taşımıştır.

Wevent markasını daha ileriye taşıyacağına inandığımız yeni projelerimizi pandemi döneminde hayata geçirdik.Hem kendi hikayelerinizi yansıtabileceğiniz organizasyonlarınız hem de her günü parti, kutlama gibi özel bir günmüşçesine yaşamanız için, organizasyon ürünlerini günlük hayata göre tasarladık ve online mağazamızda beğenilerinize sunuyoruz. Büyük bir heyacan ve ilerideki projelerimizin bir başlangıcı olarak hazırladığımız sofralarımızı ise evinizde, işyerinizde, iç veya dış özel bir mekanda vereceğiniz davet, yemek, toplantı gibi her türlü organizasyonlarınız için kiralıyor ve talep doğrultusunda gelip kuruyoruz.

Yılların birikimi, tecrübesi, beraber çalışmanın verdiği güven ve dostluk içerisinde görkemli ama bir o kadar da doğal düğün davetlerinden butik ev davetlerine kadar kişiye özel tasarımlar hazırlayarak hayallerinizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Dekordan çiçeğe, fotoğrafçıdan ses ve ışık sistemlerine, sahne tasarımlarından dj ve sahne sanatçılarına kadar davetinizi en ince ayrıntısına kadar düşünüp tasarlıyoruz.

Her düğün, her organizasyon kendi içinde bir projedir bize göre. Wevent olarak düğün ve organizasyonlarımızı mekana göre en ince ayrıntılarına kadar 3D olarak olarak tasarlayarak size sunuyoruz. 3D’li yeni projelerimiz çok yakında sizlerle olacak.

Destinasyon düğünleri ve organizasyonlarında bir düğünün planlanması dışında gerekli olabilecek tüm hizmetleri verebilen nadir bir firma olan Wevent hem sizler hem de davetliler için çok kapsamlı hizmetler vermektedir. Davetiyelerin tasarlanması ve gönderilmesi, davetli listesi oluşturulması ve yönetilmesi , LCV, oturum düzenleri,misafirlerin davet alanına geliş ve dönüşü, konaklama, kuaför organizasyonları, özel gezi ve yemekler gibi daha birçok hizmet ekibimiz tarafından verilmektedir. Davetliler için kurulan özel deskler ve açılan whats up hatları organizasyon boyunca 7/24 servis vermektedir.