a
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilisrsiniz.
Instagram Feed
Follow Us

Organizasyon

fff

Hayat kutladıkça güzel…Yeter ki bir neden olsun kutlamak için …

Ne kadar çok kutlanacak neden varsa, hayatı o kadar çok yaşıyoruz demektir. Gelin bu nedenleri, hep hatırlıyacağınız güzel anılara dönüştürelim.

İstediğiniz kişi sayısına göre , istediğiniz konseptte, istediğiniz bir mekan veya şehirde sizin de iziniz kalsın.

Dekordan çiçeğe, fotoğrafçıdan ses ve ışık sistemlerine, sahne tasarımlarından dj ve sahne sanatçılarına kadar davetinizi en ince ayrıntısına kadar düşünüp tasarlıyoruz.

Şehir dışı ve farklı ülkelerde yaptığımız organizasyonlarda sizlerin ve davetlilerinizin her ihtiyacında Concierge servisimiz ile yanındayız.

Evlilik Teklifleri

Valentines,Day,Romantic,Dinner,Table,Setting,Man,Hand,Holding,Engagement

Doğada, şehirdeki bir gökdelenin tepesinde, gökyüzünde, deniz altında, Kapadokya’da, Roma’da, İstanbul Boğazında… İstediğiniz yerde ve temada tamamen size özel evlilik teklifleri..

Yıl Dönümleri

Beautifully,Decorated,Welcome,Drink,-,A,Glass,Of,Prosecco,Or

Evlilik yıl Dönümünüz yaklaşıyor ama hediye ve planlama için zamanınız yok mu? Bize eşinizi anlatın ve bize güvenin… Hediye seçiminden mekan seçimine, menüden masa dekorasyonuna, müzikten konser biletine kadar herşeyi ayarlayalım.

Kurumsal Davetler

Corporate,Party,In,Office.

Şirketiniz için özel motivasyon partileri ve gala gecelerini istediğiniz kosept ve mekanda organize ediyoruz. Yaşadığımız bu dönemde herşey değişiyor. Doğaya dönüş başladı. Biz de toplantıları değiştirmeye karar verdik… Doğada, sahilde ateş başında yaptığımız toplantılara siz de katılın.

Söz & Nişan & Bekarlığa Veda & Kına Gecesi

Bride,With,Girlfriends,In,Silk,Robes,At,A,Bachelorette,Party.

Evliğe giden yoldaki her kutlama, hayatınıza yeni renkler ve izler bırakacak. Bu renkleri gelin beraber seçip motif motif işleyip izlere çevirelim. Evinizde veya istediğiniz her mekanda dekorasyondan çiçeğe, müzikten dansçılara, catringten özel süprizlere….

Doğum Günü

Celebration,On,Wedding,Or,Event,,Drinks,With,Family,,Bar

İster 5 yaş ister 50 ya da 70… Her yaş kutlanmaya değer… İstediğiniz kişi sayısına göre doğum günü yemekleri ve partileri için biz her zaman yanınızdayız. Yaşa göre hazırlanmış özel konseptli doğum günü organizasyonları için bizi arayın.

Konsept Partiler

Group,Of,Smiling,Friends,Dancing,On,Dance,Floor,Against,Flying

Kızlar Partisi, Pijama Partisi, Beach Parti, Mezuniyet Partisi, 70 li Yıllar, 80 li Yıllar, Zeytin Hasadı, Tadım Partileri gibi daha bir çok farklı konsept partileriniz için biz hazırız.