a
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilisrsiniz.
Instagram Feed
Follow Us

Sofra

Ana sayfadaki organizasyon sayfasına tıkladığımızda çıkacak olan foto

Sofra kurmak bir sanattır. Biz de tablolardan yola çıkarak, doğayı ve sanatı sofralarınızda buluşturuyoruz. Sizler için hazırladığımız sofları evinizde, işyerinizde, iç veya dış özel bir mekanda vereceğiniz davet, yemek, toplantı gibi her türlü organizasyonlarınız gelip kuruyoruz.

Bu özel sofralar dışında farkı bir tema ve özellikte istediğiniz sofralar içinde, aile yemekleri, doğum günü, piknik,gala yemekleri gibi farklı her türlü yemek, davet ve organizasyonlarınız için bizi arayabilirsiniz. İstediğiniz tema ve özellikte sofralar için stil ve dekorasyon hizmeti alabileceğiniz gibi, çalıştığımız firmalar aracılığıyla catring servisi de verebiliyoruz.

Eco Friendly Table

AFS07900

Evinizde ailenizle buluştuğunuz pazar günü brunch veya gündüz sofralarınız için hazırladığımız Eco Friendly masamızda, doğadan esinlenerek yeşil ve sarı renklerini kullandık.

Suplalarımızda doğanın dökülen yapraklarını kullanarak masanın ismiyle bütünleşmesini sağladığımız bu tasarımımızı beğeninize sunuyoruz.

Elegan Table

AFS08185

Söz, nişan, doğum günü, evlilik teklifi veya sadece içten gelen bir akşam için tasarladığımız Elegan Table’da yine asillik simgesi bordo ile doğanın ana rengi yeşil başrollerde… Bu sofrada konuşulacaklar, kutlanacaklar, süprizler, mutluluklar, anılar yani sizlerin bu hayata bırakacağı izler olacak.

Woodland Table

AFS08382

Ormanda sevdiklerinizle veya dostlarınızla sıcak bir atmosferde, farklı piknik deneyimleriniz için hazırladığımız Woodland Table’da Hindistan cevizi kabukları, cevizler, taptaze meyveler kullanarak doğal bir masa tasarladık.

Ayaklarınızın altındaki kurumuş yaprakların sesi, kuşların ötüşü, sıcak şarap, üzerinizde şalınız veya battaniyenizle bir huzurlu hayal dünyasi sizleri bekliyor.

Floral Table 1

AFS08194

Aileniz ve dostlarınızla birlikteliklerinizi hep hatırlıyacağınız birbirinden güzel akşamlara renk katabilmek için, asilliğitemsil eden bordo ile canlılık ve aydınlığın rengi sarıyı birleştirerek Floral Table’i tasarladık. Özel el yapımı ahşap suplalar ve pirinç şamdanlarla tamamladığımız bu soframıza, diğer tüm sofralarımızda olduğu gibi sevgili Bülent bey ( Lara Çiçek ) son noktayı koydu.

Floral Table 2

AFS08158

Özel yemeklerinizi, davetlerinizi farklı bir şölene çevirecek diğer Floral Table serimizde siyah, bordo ve yeşil’in gümüşle uyumuna kristal bardaklar da eşlik edince ortaya bu tablo çıkıyor.

Yeşil püsküllü peçeteler ve desenli masa örtümüz özel üretim olup tablonun nadide bir parça olmasını sağlıyor. Dış alanda özellikle gece çekimi yaptığımız bu masamızı sizin hayal dünyanıza bırakıyoruz.

Romantic Tables

Evlilik yıldönümleri, evlilik teklifi, doğum günleri gibi bir çok özel günleriniz için hazırladığımız romantik sofralarımızı istediğiniz mekanda sizlerle buluşturuyoruz.

Hayat kutlandıkça güzelleşir…

Romantic Table Kiss

Kiss

Aşk ve tutkuyu ön plana çıkarmaya çalıştığımız bu sofrada dudak işlemeli peçeteler ve amerikan servislerine love tabaklarımız eşlik ediyor.

Romantic Table Love

Love

“Seni Seviyorum” demenin bir çok yolu vardir. Biz, peçete ve amerikan servisine “I Love You” işleyip sizler için Love masasını kurguladık. Gerisi sizde …

Romantic Table Xoxo

Xoxo

Love ve Kisses anlamlı peçete ve amerikan servisli bu masamızı gençlerin beğenisine sunuyoruz.

Romantic Table Colours

Colours

Sevgiyi, özlemi, mutluluğu anlatmak için kurguladığımız bu masamızı hayatınızı renklendirmek için hazırladık.